• Promuj swoje oferty nieruchomości w wynikach naturalnych Google!

  PozycjonowanieNaturalne wyniki wyszukiwania są nadal najbardziej wiarygodnym źródłem pozyskiwania informacji przez Polaków. Optymalizujemy i promujemy strony biur i agencji nieruchomości tak, aby znajdowały się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google. Rywalizacja z portalami branży nieruchomości na hasła tak popularne jak "mieszkania" czy "nieruchomości" jest bardzo trudna, jednak warto zainteresować się promocją na bardziej precyzyjne i skuteczne frazy!

 • Efektywne kampanie linków sponsorowanych w ramach Google AdWords!

  Linki sponsorowaneLinki sponsorowane to najszybsza i najbardziej precyzyjna forma wyświetlania reklam w wynikach wyszukiwania. Doskonale sprawdza się przy promocji konkretnych nieruchomości i wyjątkowych okazji. Linki sponsorowane to sposób na skuteczną rywalizacje na rynku lokalnym, zarówno dla nieruchomości popularnych, jak również specjalistycznych biur nieruchomości. Prowadzimy efektywne kampanie już z budżetami na poziomie 1 000zł miesięcznie!

 • Interesują Cię efekty? Płać za konkretne zapytania od klientów!

  Performance marketingPosiadamy wiedzę i kilkuletnie doświadczenie w zakresie promocji ofert w branży nieruchomości, dlatego pewni naszych metod i umiejętności proponujemy Państwu rozliczanie działań promocyjnych w oparciu o faktycznie pozyskane zapytania. Zamiast inwestowania kilkuset złotych, lub kilku tysięcy w trudno mierzalne kampanie mogą Państwo płacić kilkadziesiąt złotych za konkretnego, zainteresowanego, potencjalnego klienta! Zapraszamy do kontaktu i poznania szczegółów!

Marketing nieruchomości

Marketing nieruchomości to oddzielna grupa czynności należąca do dewelopera, pośrednika czy zarządcy, której efektem końcowym ma być skomercjalizowanie powierzchni, tj. jej wynajęcie lub sprzedaż z oczekiwanym efektem finansowym.

Barierę upowszechnienia się marketingu w praktyce funkcjonowania podmiotów na rynku nieruchomości stanowi trudność przełożenia instrumentarium stosowanego przez firmy na innych rynkach na działania użyteczne na rynku nieruchomości. Trudność ta wynika ze specyfiki tego rynku. Oferowane na rynku nieruchomości produkty są różnorodne i niepowtarzalne, transakcje zawiera się rzadko i mają one zazwyczaj znaczny wymiar finansowy. Rynek nieruchomości stanowi coraz ważniejszą gałąź gospodarki, angażuje szeroką grupę specjalistów, efektywnie adaptuje nowe technologie. Dlatego co raz więcej firm oferuje w swych usługach projekty kampanii marketingowych. Marketing ma za zadanie wspierać rynek nieruchomości świadcząc szeroki wachlarz usług marketingowych wspieranych przez techniki SEO i SEM.

Nasza firma we współpracy z doświadczonymi partnerami oferuje:

 • Zaprojektowana dla Twojej firmy strategia marketingu nieruchomości wypromuje Twoją inwestycję z rynku pierwotnego, wtórnego lub komercyjnego.
 • Dostęp do skutecznych i sprawdzonych rozwiązań marketingu nieruchomości, które pomogą zwielokrotnić zyski Twojej inwestycji budowlanej, nieruchomości w ofercie.
 • Poczucie bezpieczeństwa. Marketing nieruchomości dostosowany jest do budżetu, jaki chce inwestor, pośrednik, zarządca przeznaczyć na inwestycję w reklamę i marketing nieruchomości.

Wśród różnorodnych możliwości reklamy nieruchomości zaczynając od ulotek,banerów,przez reklamy w prasie, kończąc na internecie, ta ostatnia jest najkorzystniejsza.

Kampanie marketingowe przewidują dla Państwa, następujące rozwiązania:

 • Zbudowanie atrakcyjnego i funkcjonalnego serwisu internetowego
 • Kreatywne projekty graficzne.
 • Możliwość wydrukowania materiałów marketingowych.
 • Prezentacje multimedialne.
 • Wizualizacje 3D nieruchomości, w tym spacery interaktywne po okolicy.
 • Znalezienie oferty na mapie z zaznaczeniem wszystkich pobliskich placówek użytku społecznego (przedszkola, szkoły, kościoły, poczta, banki, apteki itp.).
 • Kampanie linków sponsorowanych - Google AdWords.
 • Wybór najtrafniejszych słów kluczowych, dla danej nieruchomości.
Nasi klienci:
Apartamenty Lwowska 10
Bazeo - ogłoszenia nieruchomości
Project Nieruchomości Komorów
Stowarzyszenie Przedsiębiorczości w Nieruchomościach
CEE Property Group Warszawa
Rudnicka&Consulting Nieruchomości Warszawa
Greenwood Nieruchomości Consulting Konstancin Jeziorna
Warszawskie Nieruchomości