• Wspólnie opracujemy atrakcyjną i przejrzystą grafikę Państwa strony!

  Opracowania graficzneSzata graficzna strony internetowej jest jednym z kluczowych elementów, a na pewno najbardziej zwracającym uwagę większości odwiedzających stronę biura nieruchomości. Atrakcyjna i przejrzysta grafika pozwala na dłużej przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta agencji nieruchomości, oraz wzbudzić jego zainteresowanie, które z czasem przekształci się w zaufanie. Pracujemy nad projektami graficznymi, aż do uzyskania w pełni satysfakcjonującego efektu.

 • Intuicyjny system zarządzanie treścią to łatwe i szybkie zmiany na Państwa stronie!

  Proste zarządzanie treściąSpecjalnie przygotowany system zarządzania treścią pozwala na samodzielną modyfikację tekstów i informacji zamieszczonych na stronach internetowych bez konieczności angażowania programistów, informatyków. Wszelkie zmiany wprowadzać Państwo mogą przy pomocy edytora zbliżonego do Word'a. Mogą Państwo samodzielnie dodawać nowe podstrony, edytować treści, wklejać zdjęcia i odnośniki. System pozwala również na śledzenie ostatnich zmian, logów automatycznego eksportu ofert, czy historii logowania do systemu.

 • Sprawdzony i niezawodny eksport ofert na stronę biura nieruchomości!

  Automatyczny eksport ofertWiększość biur nieruchomości posiada negatywne doświadczenia związane z eksportem ofert z programu do zarządzania biurem na stronę internetowa. Często spotykamy się z pytaniami czy jesteśmy w stanie zapewnić prawidłowość przesyłania danych. W ciągu kilku przygotowaliśmy mechanizmy eksportu, które aktualnie wykorzystywane są przez kilkaset biur nieruchomości, a za ich pośrednictwem w czerwcu 2011 roku wysłane i aktualizowane było blisko 200 000 ofert nieruchomości! Nasze rozwiązania działają z takimi programami jak: Galactica Virgo, Asari, Agencja 3000, LocumNet, Property i kilka innych.

 • Typowe funkcjonalności stron dla agencji nieruchomości

   

  Rynek nieruchomości w internecie dynamicznie się rozwija, przybywa ogólnopolskich portali ogłoszeniowych w których mogą Państwo prezentować swoje oferty, portale te mają oczywiście wiele zalet, jednak w dalszym ciągu najbardziej atrakcyjną formą prezentacji ofert agencji nieruchomości w internecie pozostaje własny serwis internetowy.

 • Przygotowanie strony dla biura nieruchomości w praktyce!

  Na podstawie zrealizowanych kilkudziesięciu projektów serwisów internetowych dla biur nieruchomości wypracowaliśmy model współpracy pozwalający na uruchomienie nowej, atrakcyjnej strony w możliwie krótkim czasie, bez uszczerbku na jakości projektu.

Nasi klienci:
Apartamenty Lwowska 10
Bazeo - ogłoszenia nieruchomości
Project Nieruchomości Komorów
Stowarzyszenie Przedsiębiorczości w Nieruchomościach
CEE Property Group Warszawa
Rudnicka&Consulting Nieruchomości Warszawa
Greenwood Nieruchomości Consulting Konstancin Jeziorna
Warszawskie Nieruchomości