Sprawdzony i niezawodny eksport ofert na stronę biura nieruchomości!

Automatyczny eksport ofert z programu Galactica Virgo - przygotowaliśmy mechanizm automatycznego  pobierania ofert z programu Galactica Virgo. Po ustaleniu sposobu eksportu (plik xml, lub wbudowane API programu) oferty mogą być wysyłane przez producenta oprogramowania na wskazany przez Państwa serwer, a następnie wyśweitlane na przygotowanej przez nas stronie internetowej. Oczywiście w przypadku zainteresowania załatwimy za Państwa wszelkie formalności i ustalenia z producentem oprogramowania. Z wykorzystaniem opisanych mechanizmów uruchomiliśmy m.in. strony: Rudnicka&Consulting, HappyHouse. 

Automatyczny eksport ofert z programu Asari Partner - mechanizm automatycznego eksportu ofert wykorzystuje plik xml, wysyłany przez producenta oprogramowania na wskazanych przez Państwa serwer. Przygotowaliśmy mechanizm przetwarzający znajdujace się w nim dane i wyświetlający na przygotowanej przez nas stronie WWW. Rozwiązanie takie wdrożyliśmy m. in. dla firmy Optymist sp. z o.o. z Warszawy.

Automatyczny eksport ofert z programu Asari Web - automatyczna wysyłka ofert na stronę internetową odbywa się w sposób analogiczny do pozostałych programów firmy ASARI - za pomocą pliku xml, wysyłanego na wskazany serwer. Na potrzeby portalu ogłoszeniowego Bazeo.pl przygotowaliśmy odpowiedni mechanizm który codziennie skutecznie przetwarza oferty kilkunastu biur nieruchomości.

Automatyczny eksport ofert z programu LocumNet - przygotowaliśmy mechanizm pobeirający automatycznie oferty zgromadzone przez Państwa w aplikacji LocumNet. Po skonfigurowaniu w programie odpowiednich opcji, mogą być one razem ze zdjęciami wysyłane na nasz/Państwa serwer, gdzie następnie z pomocą odpowiednich mechanizmów są przetwarzane i publikowane na stronie internetowej. Rozwiązanie takie wdrożyliśmy m.in. w biurze nieruchomości PROJECT z Komorowa.

Automatyczny eksport ofert z programu Agencja 3000 - współpracując z firmą Melog przygotowaliśmy mechanizmy, które automatycznie pobierają i przetwarzają oferty zgromadzone w Państwa aplikacji do zarządzania biurem. Po przetworzeniu odpowiedniego pliku xml, ogrety są grupowane, przetwarzane i publikowane na stronie. Nasze rozwiązania w tym zakresie z powodzeniem funkcjonują w takich biurach nieruchomości jak: Lebiedź&Lebiedź, Warszawskie Nieruchomości, CEE Property Group, czu UMS Nieruchomości.

Jesteś zainteresowany? Poproś naszego przedstawiciela o kontakt i szczegóły oferty

Nasi klienci:
Apartamenty Lwowska 10
Bazeo - ogłoszenia nieruchomości
Project Nieruchomości Komorów
Stowarzyszenie Przedsiębiorczości w Nieruchomościach
CEE Property Group Warszawa
Rudnicka&Consulting Nieruchomości Warszawa
Greenwood Nieruchomości Consulting Konstancin Jeziorna
Warszawskie Nieruchomości