Przygotowanie strony dla biura nieruchomości w praktyce!

Proces realizacji serwisu internetowego podzieliliśmy na siedem etapów. Ich planowa realizacja pozwoli na osiągnięcie założonego celu, jakim jest stworzenie skutecznego narzędzia sprzedażowo-komunikacyjnego.

Opracowanie funkcjonalne serwisu
Realizację projektu rozpoczynamy od analizy wymagao i oczekiwao klienta, zaplanowania struktury, układu i sposobu prezentacji treści. Na tym etapie staramy się osiągnąd kompromis pomiędzy oczekiwaniami klienta, a argumentami wynikającymi z badań i naszych dotychczasowych doświadczeń.

Przygotowanie projektów graficznych
Na podstawie wytycznych klienta, grafik przygotowuje projekty tworzonego serwisu, klient dokonuje wyboru z przedstawionych propozycji oraz sugeruje kierunek ewentualnych modyfikacji. 

Przygotowanie systemu zarządzania treścią
Państwa serwis internetowy zostałby zbudowany w oparciu o nowoczesny, intuicyjny system zarządzania treścią. Jego zadaniem jest umożliwić w łatwy, przystępny sposób modyfikację zawartości strony osobie nie posiadającej wiedzy programistycznej. Wystarczy znajomość popularnych edytorów tekstowych.

Wdrożenie serwisu
Na tym etapie system CMS łączony jest przygotowanymi wcześniej projektami graficznymi, a cały serwis wypełniany zawartością merytoryczną.

Testy użytkowe
Praktycznie gotowy serwis poddawany jest testom, których zadaniem jest zidentyfikowanie ewentualnych błędów, problemów oraz ich likwidacja.

Uruchomienie serwisu
Przetestowany, gotowy serwis uruchamiany jest na serwerze wskazanym przez klienta.

Promocja i utrzymanie
Serwis przygotowany zgodnie z powyższymi krokami do prawidłowego działania wymaga pakietu hostingowego oraz domeny. Chcąc jednak zwiększyd korzyści płynące z jego funkcjonowania proponujemy dalszą współpracę w zakresie promocji serwisu.

Jesteś zainteresowany? Poproś naszego przedstawiciela o kontakt i szczegóły oferty