Typowe funkcjonalności stron dla agencji nieruchomości

Wykorzystanie najnowszych technologii - atrakcyjna prezentacja ofert

Rozwój technologii umożliwia coraz bardziej dokładną i atrakcyjną prezentację ofert, poczynając od szczegółowych opisów, przez wskazanie lokalizacji na zdjęciach i materiałach wideo kończąc. Bazując na wiedzy z zakresu promocji w internecie, oraz doświadczenia w zakresie przygotowywania stron WWW dla pośredników w obrocie nieruchomościami oferujemy Państwu sprawdzone i skalowalne rozwiązania, które pozwolą uzyskać przewagę nad konkurencją!

Doświadczenie - sprawdzone rozwiązania - satysfakcja klienta

Pracując dla naszych klientów przygotowaliśmy i rozwijamy szereg rozwiązań dedykowanych dla branży nieruchomości, a zwłaszcza dla serwisów internetowych agencji nieruchomości. Moduły te pozwolą na uatrakcyjnienie Państwa strony, a przede wszystkim pozwolą pozyskać zaufanie potencjalnych klientów i zachęcą ich do bezpośredniego kontaktu.

Integracja z programem do zarządzania agencją nieruchomości

Pozwala na automatyczne publikowanie ofert wprowadzanych do programu. Po każdej zmianie, oferty na stronie internetowej są aktualizowane. Przygotowaliśmy mechanizmy pozwalające na integrację m.in. z programem Agencja 3000.

Atrakcyjna prezentacja oferty

Każda z ofert prezentowana jest w charakterystyczny dla Państwa firmy sposób - prezentacja zawiera opis, zdjęcia, oznaczenie nieruchomości na interaktywnej mapie, oraz liczne dodatkowe udogodnienia o których poniżej.

Prezentacja nieruchomości na interaktywnej mapie Google

Każda oferta prezentowana w serwisie przedstawiana jest na mapie. Wykorzystanie modułu Google Maps pozwala na swobodną zmianę skali, oraz poznawanie okolicy. Odwołanie do rozwiązania, które użytkownicy znają z różnych portalu sprawia, że strona jest bardziej przystępna dla użytkowników.

Zaznaczanie na mapie ważnych obiektów w okolicy - szkoły, szpitale, apteki itp...

Moduł prezentacji na mapie pozwala na zaznaczenie na mapie nie tylko lokalizacji nieruchomości, ale także umożliwia zaprezentowanie położonych w okolicy obiektów użyteczności publicznej - szkół, szpitali, aptek, supermarketów i wielu innych.

Wyszukiwanie ofert

Podstawą współczesnych serwisów prezentujących nieruchomości są rozbudowane wyszukiwarki pozwalające na wybór ofert wg. zdefiniowanych kryteriów.

Zapis interesujących ofert w formacie PDF

Funkcja umożliwia wydrukowanie interesującej oferty na papierze firmowym pośrednika. Bardzo pomocne narzędzie dla klientów, którzy chcą zaprezentować nieruchomość innym członkom rodziny.

Notatnik - schowek

Pozwala na gromadzenie podczas przeglądania interesujących ofert, a następnie przegląd tylko tych wybranych.

Jesteś zainteresowany? Poproś naszego przedstawiciela o kontakt i szczegóły oferty

Nasi klienci:
Apartamenty Lwowska 10
Bazeo - ogłoszenia nieruchomości
Project Nieruchomości Komorów
Stowarzyszenie Przedsiębiorczości w Nieruchomościach
CEE Property Group Warszawa
Rudnicka&Consulting Nieruchomości Warszawa
Greenwood Nieruchomości Consulting Konstancin Jeziorna
Warszawskie Nieruchomości