Apartamenty Lwowska 10

Dla inwestora przygotowującego projekt inwestycji "Lwowska 10" w Krakowie przygotowaliśmy dedykowany serwis internetowy prezentujący kompletne informacje na temat inwestycji, jej otoczenia i atutów. Serwis internetowy jest dzisiaj kluczowym narzędziem sprzedażowym. 

Dedykowana szata graficzna uwzględnia specyfikę inwestycji, jej wyjątkowy i elitarny charakter. Serwis został zbudowany w oparciu o nasz autorski system zarządzania treścią, który pozwala na samodzielną edycję zawartości i jej aktualizacje wraz z rozwojem projektu. Serwis został przygotowany pod kątem obsługi wielu języków, w tym najpopularniejszych jak angielski, ale także niestandardowych - hebrajski. 

Kluczowym modułem jest możliwość interaktywnego zwiedzania inwestycji, poprzez wybór piętra, a następnie lokalu. Lokale oznaczone są jako dostępne, zarezerwowane, lub niedostępne. Wybór lokalu skutkuje wyświetleniem jego planu, rzutu sytuacyjnego, oraz informacji o podstawowych danych takich jak: numer, powierzchnia, piętro. Wszystkie informacje aktualizowane są przez administratora za pośrednictwem systemu zarządzania treścią. 

Moduł galerii zdjęć został wykorzystany jako popularny na stronach inwestycji budowlanych "dziennik budowy" zawiera zdjęcia z kolejnych etapów ilustrujące postępu prac budowlanych, historię okolicy, oraz możliwości aranżacyjne. Moduł ten jest łatwo dostępny z poziomu systemu zarządzania treścią.

Serwis inwestycji Lwowska 10 został zintegrowany z narzędziem statystycznym Google Analytics, dzięki czemu na bieżąco śledzona jest aktywność użytkowników odwiedzających stronę.

Istotnym narzędziem sprzedażowym jest przygotowany przez nas katalog elektroniczny przystosowany do wysyłania w formie PDF, jak również do wydruku w wysokiej rozdzielczości. 

Apartamenty Lwowska 10
Apartamenty Lwowska mapa
Apartamenty Lwowska interaktywna prezentacja
Apartamenty Lwowska piętro
Apartamenty Lwowska plan
galeria
Zobacz online: www.lwowska10.pl