Rudnicka&Consulting

Dla firmy Rudnicka&Consulting specjalizującej się w sprzedaży luksusowych nieruchomości i apartamentów na rynku warszawskim przygotowaliśmy zaawansowany serwis internetowy, który ma stać się istotnym narzędziem skutecznie wspierającym działania sprzedażowe firmy.

Serwis internetowy został zbudowany w oparciu o indywidualnie przygotowaną szatę graficzną, spójną z identyfikacją graficzną firmy. Przygotowane zostały dynamiczne animacje, prezentujące kluczowe wartości, którymi kierują się doradcy i klienci biura nieruchomosci. Szata graficzna została zakodowana zgodnie ze standardami xhtml, tak, aby serwis był przystepny dla wyszukiwarek internetowych.

Serwis został wdrozony w opaciu o dedykowany system FACIL CMS z mechanizmami przygotowanymi specjalnie dla biur nieruchomości. Dzieki temu możliwe jest zarządzanie stroną przez pracowników firmy, którzy po krótkim przeszkoleniu samodzielnie radza sobie z większością codziennych wyzwań z tym związanych.

Kluczowe funkcjonalności serwisu biura nieruchomości Rudnicka&Consulting to min.:

  • automatyczny eksport ofert na stronę z programu Galactica - integracja pozwala na codzienną aktualizację ofert bez ingerencji pracowników biura. Na potrzeby biura nieruchomości Rudnicka & Consulting dokonaliśmy integracji nie tylko mechanizmu prezentacji pojedynczych ofert, ale również inwestycji definiowanych w programie Galactica.
  • kategoryzacja ofert zgodna z oprogramowaniem do zarzadzania biurem nieruchomości - w tym w szczególności podział na sekcje rynku wtórnego, rynku pierwotnego, komercyjnego, oraz inwestycji.
  • możliwość parowania właściwości ofert nieruchomości z oprogramowania agencyjnego z parametrami prezentowanymi na stronie - system FACIL CMS pozwala na wyświetlanie wybranych atrybutów w zależnóści od kategorii i typu nieruchomości
  • prezentacja ofert nieruchomości, z uwzględnieniem zleceń dot. użyteczności. Wzbogacona o możliwość szablonów drokowania, poleceń i porównań.
  • wyszukiwanie podstawowe i zaawansowane z możliwością definiowania pól wyszukiwarki w systemie FACIL CMS
  • moduł zakupów grupowych pozwalający na prezentację inwestycji oraz zgłaszanie zainteresowania.
  • zaawansowana integracja z Google Analytics, włacznie z określeniem celów i zliczaniem liczby zapytań
  • integracja z Google Maps i prezentacja ofert nieruchomości na mapie
  • możliowść określania ofert poleconych i wyróżnionych
  • optymalizacja pod kątem SEO - przyjazna struktura i adresy URL, możliwość samodzielnego definiowania meta-tagów, naglówki itp...
Rudnicka Nieruchomości
Rudnicka & Consulting
Rudnicka Consulting
Zobacz online: www.rudnicka.com.pl