Wdrażamy dedykowane systemy rezerwacji dostosowane do Państwa firmy!

Dynamiczny rozwój Internetu wyznacza nowe standardy również w branży turystycznej. Rezerwacja miejsc noclegowych przez Internet stała się usługa standardową, warto jednak dobrze przemyśleć wybór systemu rezerwacji, tak aby przyniósł on jak najwięcej korzyści.

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszego autorskiego systemu rezerwacji przygotowanego z myślą o hotelach, pensjonatach i sieciach wynajmu apartamentów noclegowych.

Gotowe rozwiązania - dla hoteli, pensjonatów, apartamentów

Przygotowaliśmy najbardziej typowe rozwiązania systemu rezerwacji, gdy wdrażany jest on w obiektach o podobnych zasadach funkcjonowania, gdzie większość funkcji systemu rezerwacji jest powtarzalna i można w tym celu wykorzystać szablony rozwiązań już sprawdzonych w innych miejscach.

System rezerwacji dla hotelu - wyróżnia się faktem, iż nie określamy konkretnych pokoi, których dotyczy rezerwacja, a ich standard. Pozwalamy na definiowanie pokoi 2 osobowych, 3 osobowych, oraz ich dodatkowych atrybutów. System zarządza rezerwacjami zgodnie z przyjętym algorytmem, maksymalizując, lub uśredniając obłożenie.

System rezerwacji dla pensjonatu - dedykowany jest dla mniejszych obiektów turystycznych, gdzie pokoje wyróżniają się indywidualnością i rezerwacja dokonywana jest dla konkretnego pokoju w konkretnym terminie. (np. Pokój Złoty, Pokój Turkusowy itp...).

System rezerwacji dla apartamentów - wobec dynamicznie rozwijającej się usługi zarządzania wynajmem apartamentów, mieszkań, przygotowaliśmy system rezerwacji (i zarządzania rezerwacjami) pozwalający na obsługę apartamentów, definiowanie ich właściwości, dostep dla właścicieli i śledzenie statystyk obłożenia. System pozwala na zarządzanie apartamentami w wielu lokalizacjach i ich rezerwację za pośrednictwem jednej strony internetowej. 

Rozwiązanie szyte na miarę - dostosujemy system do Państwa firmy!

Kluczową zaletą naszego systemu rezerwacji jest fakt, że nie jest on produktem "pudełkowym". Na bazie sprawdzonego i przetestowanego silnika rezerwacji budujemy dedykowane rozwiązania uwzględniające specyfikę Państwa firmy i realne procesy biznesowe. Nie stanowi problemu dodanie obsługi cateringu, firmy sprzątającej, czy rezerwacji zabiegów w SPA. Nasi specjaliści przystosują system do Państwa potrzeb.

Integracja z serwisami internetowymi

Oferowany przez nas system rezerwacji będzie skuteczny i efektywny tylko wtedy, jesli zostanie zintegrowany z firmową stroną internetową. W tym zakresie możliwych jest kilka rozwiązań:

  • wdrożenie systemu wraz ze stroną internetową - to najpełniejsze i najskuteczniejsze rozwiązanie, gdy system oraz strona internetowa przygotwywane są przez nas. Pozwala to na pełną integrację elementów, atrakcyjną prezentację obiektu noclegowego i poszczególnych pokoi, oraz zwiększenie współczynnika konwersji.
  • integracja z istniejącą stroną internetową - w tym modelu na Państwa dotychczasowej stronie internetowej wdrażamy pewne mechanizmy - wyszukiwarki, przekierowania, które komunikują się z systemem rezerwacji, przekeirowując zdecydowanego już użytkownika na strony obsługi procesu.
  • wdrożenie niezależne od strony internetowej - w tym modelu system uruchamiany jest niezależnie od strony i prowadzą do niego linki wyświetlane w odpowiednich miejscach Państwa strony firmowej.

Oczywiście w każdym z rozwiązań system zostaje przygotowany tak, aby graficznie wyglądał spójnie, z wyglądem strony internetowej.

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z wersją DEMOnstracyjną.

 

Poniżej przedstawiamy wstępne informacje na temat kluczowych funkcji udostępnianych we wdrażanych przez nas systemach rezerwacji.

Zarządzanie pokojem, apartamentem

W ramach obiektów noclegowych administrator/zarządca definiuje w systemie rezerwacji pokoje, apartamenty tworząc tym samym kalendarz rezerwacji dla każdego z nich. Każdy z pokoi posiada szereg cech, właściwości pozwalających definiować dostępne wyposażenie pokoju.

Definiowanie zadań

Prezentowany system rezerwacji miejsc noclegowych pozwala na automatyczne definiowanie zadań dla pracowników obiektów noclegowych, zadania przypisywane są na podstawie przekazywanych w rezerwacji godzin przyjazdów i odjazdów klientów.

Historia rezerwacji

Mając na uwadze specyfikę funkcjonowania obiektów hotelowych przygotowaliśmy moduł pozwalający na śledzenie historii zmian w ramach rezerwacji, system zapisuje i pozwala odtworzyć informacje o modyfikacjach poszczególnych rezerwacji i osobach odpowiedzialnych za ich wprowadzenie.

Zarządzanie relacjami z klientami

W każdym biznesie najważniejsi się klienci, a utrzymywanie pozytywnych relacji i budowanie trwałych powiązań jest zadaniem kluczowym. Oferowany przez nas system rezerwacji pozwala śledzić historię rezerwacji dokonywanych przez poszczególnych klientów, bez względu na to czy były one dokonywane w jednym obiekcie, czy w ramach sieci.

Statystyki ekonomiczne

Dane archiwalne stają się na prawdę wartościowe dopiero wówczas, gdy będziemy mogli odnieść je do wartości ekonomicznych. Nasz autorski system rezerwacji miejsc noclegowych pozwala monitorować zarówno sumę środków wydanych przez poszczególnych klientów, jak również statystyki obłożenia i rentowności poszczególnych pokoi, bądź całych obiektów działających w ramach sieci.

Zarządzanie użytkownikami

System rezerwacji miejsc noclegowych został wzbogacony o zaawansowany moduł przypisywania uprawnień administracyjnych, dzięki czemu pozwala na definiowanie wielu rodzajów użytkowników, którzy będą odpowiedzialni za obsługę systemu. Dzięki temu otrzymują Państwo możliwość wydzielenia odrębnych stref dostępu dla pracowników recepcji, zaplecza hotelowego, jak również kadry zarządzającej.

Jesteś zainteresowany? Poproś naszego przedstawiciela o kontakt i szczegóły oferty

Nasi klienci:
Capital Apartments Warszawa
City Apartments Warszawa
system zarządzania apartamentami
RedCamp Janki